Ervaring

Schiphol Area Development Company (SADC)
(december 2020 – heden)
strategisch communicatieadviseur
FNV Horecabond
(mei 2020 – heden)
(november 2014 – april 2018)
(2007, 2008, 2009)
strategisch communicatieadviseur
Stichting Meerwaarde Haarlemmermeer
(maart 2019 – heden)
strategisch communicatieadviseur
Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA)
(april 2019 – juni 2020)
(juni 2013 – augustus 2013)
(oktober 2010 – maart 2011)
senior woordvoerder
Commissie Onderzoek Faillissementen Ziekenhuizen
(Cie Van Manen)
(februari 2019 – maart 2020)
woordvoerder
Royal Schiphol Group/Amsterdam Airport Schiphol
(juni 2018 – januari 2019)
(april 2016 – januari 2017)
woordvoerder
Autoriteit Consument & Markt (ACM)
(januari 2018 – mei 2018)
(januari 2016 – februari 2016)
(maart 2015 – augustus 2015)
woordvoerder
Autoriteit Persoonsgegevens
(februari 2017 – december 2017)
senior persvoorlichter/
communicatie-adviseur
KNGF Geleidehonden
(juni 2016 – juli 2017)
adviseur
Hartstichting
(augustus – december 2015)
(november 2013 – april 2014)
woordvoerder
Onderwijsraad
(oktober – november 2015)
(februari – juli 2009)
voorlichter
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
(mei 2014 – december 2014)
(januari 2012 – april 2012)
(mei 2011 – september 2011)
woordvoerder
Rijkswaterstaat West-Nederland Noord
(augustus 2013 – december 2013)
Communicatie-regisseur/persvoorlichter
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
(januari 2013 – mei 2013)
(juni 2012 – oktober 2012)
(oktober 2011 – december 2011)
woordvoerder
Rijkswaterstaat Staf DG
(oktober 2012 – januari 2013)
woordvoerder
Dierenbescherming
(maart – augustus 2010)
(september – oktober 2009)
(mei – oktober 2008)
woordvoerder
Consumentenbond
(april- juni 2010)
(januari – maart 2009)
(juli – november 2007)
(november 2006 – februari 2007)
woordvoerder/communicatie-adviseur
Provincie Noord-Holland
(november 2009 – maart 2010)
senior communicatie-adviseur/woordvoerder
Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV)
(maart – juli 2009)
(februari – juni 2007)
persvoorlichter
Kiesraad
(november 2008-maart 2009)
communicatie coördinator
Garantie Instituut Woningbouw (GIW)
(mei – juni 2008)
communicatie-adviseur
College bescherming persoonsgegevens (CBP)
(november 2007 – april 2008)
woordvoerder
Wageningen Universiteit/Landbouw Economisch Instituut
(februari-maart 2008)
redacteur

In loondienst

FNV Horecabond
(2005-2006)
persvoorlichter
Koninklijke Marechaussee Schiphol
(2002-2005)
hoofd Voorlichting
Ministerie van Financiën
(1999-2002)
persvoorlichter
Veilig Verkeer Nederland
(1995-1999)
pers- en publiciteitsmedewerker

Opleiding

Universiteit van Amsterdam
(1989-1994)
Communicatiewetenschappen
Frederique Hermie

Frederique Hermie